Tente Tamiri ve Kumaş Degişimi

Tente  tamiri ve kumaş değişiminde aynı  gün icerisinde müşterilerinin ihtiyaçlarına hizmet  sunan firmamız , müşteri  memnuniyetini  ve kaliteyi  en önde tutmakla birlikte sadece tente tamiri  degil , en iyi  yerli  ve ithal kumaşları seçip beğenilerinize sunmaktadır.  Tente Plus & Branda 2004 yılından bu yana ”Gölgelendirme Sistemleri” tamir bakım ve montaj hizmetleri vermektedir. 

Tente Plus , yılların birikimi ve tecrubesi ile firmanıza evinizi veya villanıza en uygun çözümleri ile yanınızdadır. Müşteri memnuniyeti bazlı çalışma şekli ile yıllardır bu sektöre öncülük etmiştir. İstanbul'un bütün ilçelerinde hızlı ve zamanında servis hizmeti ile beğenileri toplayan firmamız, kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir. 

Tente Plus'u rakiplerimizden ayıran en önemli özelliği, sektöre kurumsal bakış açımız, tecrübeli personel yapımız, detaycı Ar-Ge departmanımız, sorunsuz ve geniş ürün yelpazesi, kusursuz üretim ve montaj anlayışımız, ücretsiz teknik servis desteği ve profesyonel ve uzman personel kadromuzdur…