TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Esenyalı Tente Branda

Esenyalı Tente Branda

Esenyalı tente branda hizmeti ile 2004 yılından beri üretim yapan Tenteplus Branda Tetne Sistemleri, kurulduğu günden bu yana en kaliteli ürünleri üretme prensibi ile son derece sağlam ve kullanışlı tente modelleri üretmekte olan bir firmadır.
Tenteler aslında günlük yaşamın bir parçasıdır. Özellikle ürün depolamada, taşımada, pazarlarda ve daha pek çok yerde tente kullanımı görmek mümkündür.

Ağırlıklı olarak Esenyalı bölgesinde hizmet veren firma Esenyalı tente tamiri, Esenyalı kış bahçesi, Esenyalı körüklü tente, Esenyalı sabit kontrüksuyonlu tente, Esenyalı mafsallı tente, Esenyalı vintent tente, Esenyalı t-win tente, Esenyalı pencere tentesi, Esenyalı balkon tentesi, Esenyalı halk tipi tente gibi daha pek çok hizmet vermektedir.
Esenyalı bölgesinde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştiren Tenteplus Branda Tente Sistemleri, sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2004 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Esenyalı tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.
 

Esenyalı Tente Firmaları


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Esenyalı tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Esenyalı avrupa akrilik kumaş ve Esenyalı blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Esenyalı bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Kullanım Alanları ve Çeşitleri


Esenyalı tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Esenyalı 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir. Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar. Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Esenyalı fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Esenyalı gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Esenyalı şeffaf pvc branda ve mika ve Esenyalı şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Esenyalı kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Esenyalı şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.
 

Esenyalı Tente Fiyatları

Esenyalı tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Esenyalıda tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Esenyalı mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Esenyalı pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Esenyalı tente branda, Esenyalı Tente tamiri, Esenyalı kış bahçesi, Esenyalı tente firmaları, Esenyalı tente fiyatları, Esenyalı tente çeşitleri, Esenyalı klasik mafsallı tente, Esenyalı körüklü tente, Esenyalı sabit kontrüksuyonlu tente, Esenyalı vintent tente, Esenyalı t-win tente, Esenyalı pencere tentesi, Esenyalı balkon tentesi, Esenyalı halk tipi tente, Esenyalı 2. el tenteler, Esenyalı şemsiye, Esenyalı tente kumaş değişimi, Esenyalı fermuarlı branda, Esenyalı kış bahçesi, Esenyalı avrupa akrilik kumaş, Esenyalı pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Esenyalı şeffaf branda, Esenyalı mika, Esenyalı blackout kumaş, Esenyalı şeffaf pvc branda ve mika, Esenyalı gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.