TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
180 Gr Pilsa Branda

180 Gr Pilsa Branda

Su geçirmez pilsa branda kullanımı ülkemizde oldukça yaygın kullanılan brandalardan biridir. Brandalar su ve güneşten korunmak için sıklıkla kullanılmaktadır. Genellikle bahçe, kafe, havuz gibi yerlerde kullanılan kumaş bir araçtır. Muşamba, tente gibi adlarla da nitelendirilen branda nedir diye sorulmaktadır. Günlük hayatta muşamba ile yapılmış çok çeşitli örnekler bulmak mümkündür. Barandalar küçük liflerin bir araya gelmesiyle oluşur. Su geçirmezlik özelliğine sahip olmasıyla olumsuz hava koşullarına da uygundur. Brandalar kalın ve linolyum benzeri bir malzemedir. Su geçirmezdir. Kaplandığı nesnenin korunmasını sağlarken olumsuz hava şartlarına karşı da ürünlerin veya malzemelerin zarar görmesini engeller. Brandalar birçok ürünü kaplamak ve korumak için kullanılmaktadır. Yüksek kalitesi ve uygun fiyatları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

180 gr ekonomik pvc branda, 10x15 pilsa branda, 10x12 pilsa branda, 10x20 pilsa branda, 4x6 pilsa branda, 3x4 pilsa branda ölçülerine sahip brandaları üreten şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 2004 yılında Tuzla’da kurulan Tenteplus Tente Branda Sistemleri ile tersaneler bölgesinde hizmet vermektedir. İlk olarak gemi brandaları ile başlayan yolculuk daha da ileri taşınmıştır. Kalite ve güvenlik ön plana alınmıştır. Aynı zamanda farklı alanlarda da branda üretimine başlanmıştır. Sağlamlık konusunda oldukça başarılı sonuç sağlayan tenteler ile çalışma disiplini bir araya gelince oldukça büyük başarılar elde eden Tenteplus; Tente Branda Sistemleri ile büyük başarılara imza atmıştır.
 

180 Gr Pilsa Branda Özellikleri


Ebatlı branda su ve güneşten korunmak için kullanılan malzemeler olarak tercih edilmektedir. 180 gr pilsa brandalar yağmur ve güneşe karşı koruma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Genelde pazar yerlerinde ve benzeri yerlerde kullanılan bu branda türü oldukça sağlamdır. Kaliteli malzemelerden elde edildiğinden maksimum korumayı sağlamaktadır. Su geçirmez pilsa branda ile gıdalar güneşe karşı korunurken bir yandan da yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarından etkilenmelerini engeller.
Bu tarz brandalar aynı zamanda saman brandası ve ahır brandası olarak da kullanılmaktadırlar. Seralarda mantar sera brandası, istiridye mantar sera brandası ve genel olarak sera brandası modelleri de bulunmaktadır. Brendalar çok amaçlı kullanıma sahip malzemelerdir ve istenilen hemen hemen her alanda kullanılabilmektedirler.
Branda üretiminde en kaliteli malzemeleri seçilmesine özen gösterilmektedir. Ayrıca en sağlam branda üretimlerini gerçekleştiren çalışanlarımız ile 15 yıldır üreten bir şirket haline gelmiştir. Tenteplus Tente Sistemleri, alanında en uzman kadrosu ile her kullanıma uygun tente üretmektedir. Gıda alanında oldukça fazla kullanılan 180 gr pilsa brandalar; aynı zamanda ahır brandası ve çiftlik brandası olarak da kullanım alanları mevcuttur.
 

180 Gr Pilsa Branda Kullanım Alanları


Fabrika brandası, ahır ve çiftlik brandası olarak kullanılan 180 gr pilsa branda modelleri gıda ve çiftlik gibi alanlar dışında da oldukça tercih edilen ve rağbet gören malzemelerdir. Tenteplus, tente ve branda sistemleri konusunda uzman bir firma olmanın çok daha ötesindedir. 180 gr pilsa branda satışlarını gerçekleştiren firmamız, üretim ve satışın yanı sıra değişim hizmeti de sunmaktadır.
Pilsa branda kullanım alanları şöyle sıralanabilir:
-Hayvanların korunması amaçlı ahırlarda kullanılmaktadır.
-Samanların, hayvanların ve hayvan gıdalarının korunması amacıyla çiftliklerde kullanılmaktadır.
-Fabrikalarda fabrika brandası fabrika ürünlerinin korunmasında kullanılmaktadır.
-Fındık fabrikalarında fındık brandası olarak fındık ve fındık ürünlerinin korunması amacıyla kullanılmaktadır.
-Makine örtüsü brandası fabrika makinelerini korumak ve mekanik akşamların güneşten ve yağmurdan etkilenmesini engellemek için kullanılmaktadır.
-Seralarda, sera ürünlerini yoğun güneşten ve olumsuz hava şartlarından korumada kullanılmaktadır.
-Brandaların cnc pilsa branda, ekoney pilsa branda, naksan pilsa branda gibi çeşitleri de mevcuttur.
 

180 Gr Pilsa Branda Fiyatları


180 gr pilsa branda fiyatları, üretilen brandanın boyutuna göre değişmektedir. Bugün özellikle Tuzla bölgesinde 1500’den fazla kafe, işyeri ve evlere gerçekleştirdiğimiz tente hizmetleri ile oldukça büyük hizmet sağlayan firmamız tente satışı ve değişimi gerçekleştirmektedir. Son derece kaliteli malzemelerden üretilen sağlam tente ve brandalar ile oldukça büyük imzalara atan Tenteplus Branda ve Tente Sistemleri, toptan pilsa branda satışları ile alıcılara ve firmalara çok uygun fiyatlı yüksek kalite hizmet sağlamaktadır.
Unkapanı pilsa branda satış ve değişim işlemleri ile güvenliği garanti eden şirketimizde satışını gerçekleştirdiğimiz tente ve brandalar ahır, çiftlik, sera, fabrika ve benzeri tüm alanlar için maksimum korumayı sağlamak için üretilmekte ve geliştirilmektedir. Toptan satışlarda uygun fiyat politikası izleyen firmamızda ödediğiniz ücretin karşılığını almanız garantidir. Bu alanlarda üretilen brandalar aynı zamanda kamyon ve benzeri nakliyat alanlarında da tercih edilmektedir. Gıdalar, ürünler, makineler ve hayvanların korunmasında önemli bir faktör olan brandaların fiyatları boyutlarına göre değişse de branda kalitesi ve sağlamlığı hep aynı kalmaktadır. Firmamızın çalışanlarının ince işçiliği ile gerçekleşen her satış garantilidir. Daha fazla bilgi ve detay için Tenteplus Tente Branda Sistemleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz.
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.