TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Gemi Brandaları

Gemi Brandaları

Tenteplus branda ve tente sektörünü sürekli takip etmekte ve gerekli gelişme ve değişiklikleri göstermektedir. En özel, kaliteli ve sağlam kumaşlarla üretilen gemi ambar brandası, tersane havuz brandası ve gemi kanvas brandası hizmeti sağlayan firmamızdan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Tersane brandaları nedir sorusuna cevaben; bu tenteler tekneyi yağmur, rüzgâr ve kirlilik gibi durumlardan korumak için oluşturulmuş bir kaplama sistemi olarak nitelendirilir. Aslında bu ürünler su geçirmezdir, kullanılan malzemelerin seçiminde son derece önemlidir. Kaliteli bir yapı, ürünün uzun ömürlü olması için gerekli unsurlardan biridir. Buna bağlı olarak talebinize göre bize verdiğiniz ölçülerde branda tasarlayıp dikimini gerçekleştiriyoruz. Branda ölçüleri, hacmi ve yapısı isteklerinize göre belirlenmektedir. Bu nedenle sizler için en ideal ürünü oluşturmak amaçlanmaktadır.
 

Gemi Brandaları Fiyatları


Gemi branda fiyatları özellikle tasarıma ve tentenin ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Branda üretim ve montajını gerçekleştiren firmamız; ağırlıklı olarak İstanbul Tuzla ve Yalova ambar havuz ve tersane alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız sizler için sezonun ve yılın en kaliteli ürünlerini sunmaktadır. Filika brandası, gemi makine brandası ve su geçirmez brandaları alanında hizmet vermekte olup işini bilen ustalar ile çalışılmaktadır.
Kalite, konfor, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti odaklı kuruluşumuz; sizlere gerekli konforu sağlamak için devamlı olarak kendini geliştirmekte ve yeni modeller üzerinde uğraşlarını sürdürmektedir. Ürünlerimizin kalitesi birçok referans ile gösterilebilirdir ve o halde bunlar başarımızın ve kalitemizin göstergesidir. Sektörün öncü ve yenilikçi firmalarından biri olarak sizlere üretim konusunda gerekli bilgileri iletişim hatlarımız üzerinden sağlıyoruz. Bundan dolayı 2004 yılından bu yana gemi brandaları ile başlayan yolculuğumuz ilerlemekte ve sektördeki rekabet ortamına katkı sağlamaktadır. Web sitemizden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.