TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit tente adındanda anlaşılacağı gibi açılıp kapanmayan demir konstruksiyonlu tente çeşiti olup değişken bir model olan sabit tente yapının geometrik şekline göre değişebilir,daha çok cephenin durumu bu modelin şeklini belirler.

Ağırlıklı olarak; Otel, kafe, bar, restaurant ve benzeri alanlarda tercih edilen bu modelimiz daha çok dekor amaçlı kullanılır.
Sabit konstrüksiyonlu tente uygulama yapılan yeri güneş ve yağmurdan korurken estetik görünümü ile cepheye ayrı bir güzellik katmaktadır.

Özellikle firmalar tarafından talep edilen, kışın yağışa, yazın güneşe karşı önlem olarak sabit olarak konumlandırılan tente uygulamasına sabit tente denir. Örneğin, önünde taksi bekleyen bir otel veya restoranın çok mantıklı bir şekilde tercih ettiği sabitlenmiş tente uygulaması, müşterilerinizi yağmurdan ve güneşten koruyarak memnuniyet getirir. Zarif tasarımı ile görünürlüğünüzü arttırmakta ve mekân girişlerine şıklık katmaktadır.

Sabit tente sistemleri dekoratif görünümü ve şıklık katan tasarımı ile sıkça kullanılan bir tente modelidir. Üst düzey kafe ve restoranlarda kullanılmaya başlanan sabit tente; ev, kafe, restoran, otel girişleri, tiyatro girişleri gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Sabit tente çeşitleri ile mekanınıza şıklık katma olanağı tanır.
 

Sabit tente Özellikleri ve Fiyatları


Her ürün modelinde olduğu gibi sabit tente fiyatları boyutuna, tasarımına ve sabit tente modelleri gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu tenteler kalıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da en rüzgârlı havadan en yağmurlu havalara kadar tentenin dayanıklı olmasını sağlamaktadır. İçbükey, kubbe, uzun kubbe ve yarım yuvarlak veya dışbükey gibi farklı sabit tente stilleri arasından seçim yapabilirsiniz.
Sabit tenteler sabit bir çatı özelliği barındırır. Farklı amaçlara uygun çok çeşitli boyutlarda mevcuttur. Bir dizi zengin renk, güzel desen ve özel tasarım kombinasyonları ile gelir. Tuzla sabit tente olarak da adlandırılan daha büyük sabit tenteler, destek ayakları veya braketler gerektirir. İş yerinde ve benzeri alanlarda korumalı bir dış alan oluşturmak için kullanılır. Sabit bir tente kurmak, işletmenizin konumunu vurgulamanın şık bir yoludur. Dış mekân eşyalarınızı yerleştirmek için mükemmel bir yer sağlar. Ayrıca markanızın logosu altında oldukça estetik bir görünüm sağlayarak daha çok müşteri çekmenize olanak tanır.
 
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.