TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Soğanlık Tente Branda

Soğanlık tente branda firması olarak Klasik mafsallı tenteÇift açılır tenteKörüklü tenteSabit tenteWintent tenteKasetli tentePergola tenteFabrika brandalarıGemi brandaları180 gr pilsa brandaTurnike brandalarıŞemsiye, Kış bahçesi, Şeffaf kaplama, Karpuz tente, özel uygulamalar üretim ve montajı, bunların yanı sıra; Tente Branda Aksesuarları satmakta, Tente tamiri ve Tente kumaş değişimi hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Kartal ve çevre bölgelerde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştirmiş olup sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2014 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Soğanlık tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.

Tente plus tente branda olarak Soğanlık Tente ve tente tamiri denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında olup, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize en hızlı sürede sunmaktır.

Soğanlık Tente Firmaları


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Soğanlık tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Soğanlık avrupa akrilik kumaş ve Soğanlık blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Kartal bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları 


Soğanlık tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Soğanlık 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir.
Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar.
Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur.
Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Soğanlık fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Soğanlık gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Soğanlık şeffaf pvc branda ve mika ve Soğanlık şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Soğanlık kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Soğanlık şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.  

Soğanlık Tente Fiyatları

Soğanlık tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Soğanlık da tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Soğanlık mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Soğanlık pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Soğanlık tente branda, Soğanlık Tente tamiri, Soğanlık kış bahçesi, Soğanlık tente firmaları, Soğanlık tente fiyatları, Soğanlık tente çeşitleri, Soğanlık klasik mafsallı tente, Soğanlık körüklü tente, Soğanlık sabit kontrüksuyonlu tente, Soğanlık vintent tente, Soğanlık t-win tente, Soğanlık pencere tentesi, Soğanlık balkon tentesi, Soğanlık halk tipi tente, Soğanlık 2. el tenteler, Soğanlık şemsiye, Soğanlık tente kumaş değişimi, Soğanlık fermuarlı branda, Soğanlık kış bahçesi, Soğanlık avrupa akrilik kumaş, Soğanlık pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Soğanlık şeffaf branda, Soğanlık mika, Soğanlık blackout kumaş, Soğanlık şeffaf pvc branda ve mika, Soğanlık gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.