TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Cevizli Tente Branda

Cevizli tente branda denildiğinde ilk akla gelen firmaların başındayız, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize sunmak Ağırlıklı olarak ; Klasik mafsallı tenteÇift açılır tenteKörüklü tenteSabit tenteWintent tenteKasetli tentePergola tenteFabrika brandalarıGemi brandaları180 gr pilsa brandaTurnike brandalarıŞemsiye, Kış bahçesi, Şeffaf kaplama, Karpuz tente, özel uygulamalar üretim ve montajı, bunların yanı sıra; Tente Branda Aksesuarları satmakta, Tente tamiri ve Tente kumaş değişimi hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Kartal ve çevre bölgelerde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştirmiş olup sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2014 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Cevizli tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.

Tente plus tente branda olarak Cevizli Tente ve tente tamiri denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında olup, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize en hızlı sürede sunmaktır.

Cevizli Tente Firmaları


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Cevizli tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Cevizli avrupa akrilik kumaş ve Cevizli blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Kartal bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları 


Cevizli tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Cevizli 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir.
Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar.
Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur.
Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Cevizli fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Cevizli gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Cevizli şeffaf pvc branda ve mika ve Cevizli şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Cevizli kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Cevizli şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.  

Cevizli Tente Fiyatları

Cevizli tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Cevizlide tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Cevizli mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Cevizli pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Cevizli tente branda, Cevizli Tente tamiri, Cevizli kış bahçesi, Cevizli tente firmaları, Cevizli tente fiyatları, Cevizli tente çeşitleri, Cevizli klasik mafsallı tente, Cevizli körüklü tente, Cevizli sabit kontrüksuyonlu tente, Cevizli vintent tente, Cevizli t-win tente, Cevizli pencere tentesi, Cevizli balkon tentesi, Cevizli halk tipi tente, Cevizli 2. el tenteler, Cevizli şemsiye, Cevizli tente kumaş değişimi, Cevizli fermuarlı branda, Cevizli kış bahçesi, Cevizli avrupa akrilik kumaş, Cevizli pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Cevizli şeffaf branda, Cevizli mika, Cevizli blackout kumaş, Cevizli şeffaf pvc branda ve mika, Cevizli gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.