TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente

Çift açılır tente cami ve plaza gibi alanlarda özellikle tercih edilen; çift taraflı açılma özelliğinden dolayı son derece geniş alanları gölgeleyen bir kol sistemi olan tentelerdir. Ayrıca motora entegre edilerek otomatik olarak kullanılmaktadır. Çoğu çift taraflı tente alüminyumdan imal edilmiştir ve paslanmaz çelik bağlantılara sahiptir. Bu sayede paslanıp arızalanma riski ortadan kalkmaktadır. Çift açılır tenteler aynı anda kullanılmaktadır. Yahut biri kapalı diğeri açık tutularak kullanım ihtiyaçlarına göre konumlandırılmaktadır. Sensörler ile ihtiyaca göre eklenebilen, her türlü hava koşulunda tüm koruyucu önlemler alınabilmekte ve tümü otomatik olarak kontrol edilebilmektedir. Tercihen sabit veya dekoratif bir obje olarak kullanımı kolay bir perde sistemi olmaktadır. Konseptinize göre seçeceğiniz çift açılır tente çeşitleri ile ihtiyacınıza uygun hizmetler alabilirsiniz.

Çifte Açılır Tente Fiyatları ve Özellikleri


Çifte açılır tente fiyatları Tenteplus ile oldukça ekonomik düzeyde tutulmaktadır.
Bu tente çeşidinin pek çok özelliği vardır. Bu özelliklerden bazıları şöyle sıralanmaktadır:
  1. Her renkte üretilmektedir.
  2. Açık alana sahip ticari faaliyetler için mükemmel bir üründür.
  3. Reklam işletmeleri için ideal bir üründür.
  4. Fiyatları diğer modellere göre daha uygundur.
  5. Tente üzerine yazı ve firma logolarınız eklenmektedir.
  6. Opsiyonel olarak çift açılımlı yapısı üzerinde hangi firmaya ait olduğu açıkça görülmektedir.
  7. Çift açılır tenteler yüksek mukavemetli alüminyum çerçevesi; özellikle her türlü hava koşuluna uygun birçok özelliği ile size en iyi tente deneyimini yaşatmaktadır.
  8. Çift açılır tente üretim ve montaj hizmeti sunan firmamız; ağırlıklı olarak müşterilerine özellikle uygun fiyatlara kaliteli çift taraflı tente üretim ve montaj yapmaktadır. Tuzla çift açılır tente denilince akıllara gelen ilk firma olan Tenteplus’a detaylar için ulaşabilir ve uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz.
     

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.