TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Maltepe Tente Branda

Maltepe tente branda olarak Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalımerkez Mahallesi, Yalı Mahallesi ve Zümrütevler Mahallesinde Klasik mafsallı tenteÇift açılır tenteKörüklü tenteSabit tenteWintent tenteKasetli tentePergola tenteFabrika brandalarıGemi brandaları180 gr pilsa brandaTurnike brandalarıŞemsiye, Kış bahçesi, Şeffaf kaplama, Karpuz tente, özel uygulamalar üretim ve montajı, bunların yanı sıra; Tente Branda Aksesuarları satmakta, Tente tamiri ve Tente kumaş değişimi hizmeti vermekteyiz.

Tente branda denildiğinde ilk akla gelen firmaların başındayız, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize sunmak.

Firmamız Maltepe ve çevre bölgelerde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştirmiş olup sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2014 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Maltepe tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.

Tente plus tente branda olarak Maltepe Tente ve tente tamiri denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında olup, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize en hızlı sürede sunmaktır.

Maltepe Tente Firmaları


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Maltepe tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Maltepe avrupa akrilik kumaş ve Maltepe blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Maltepe bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları 


Maltepe tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Maltepe 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır.
Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir.
Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar.
Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur.
Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Maltepe fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Maltepe gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Maltepe şeffaf pvc branda ve mika ve Maltepe şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Maltepe kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Maltepe şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.  

Maltepe Tente Fiyatları

Maltepe tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Maltepede tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Maltepe mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Maltepe pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Maltepe tente branda, Maltepe Tente tamiri, Maltepe kış bahçesi, Maltepe tente firmaları, Maltepe tente fiyatları, Maltepe tente çeşitleri, Maltepe klasik mafsallı tente, Maltepe körüklü tente, Maltepe sabit kontrüksuyonlu tente, Maltepe vintent tente, Maltepe t-win tente, Maltepe pencere tentesi, Maltepe balkon tentesi, Maltepe halk tipi tente, Maltepe 2. el tenteler, Maltepe şemsiye, Maltepe tente kumaş değişimi, Maltepe fermuarlı branda, Maltepe kış bahçesi, Maltepe avrupa akrilik kumaş, Maltepe pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Maltepe şeffaf branda, Maltepe mika, Maltepe blackout kumaş, Maltepe şeffaf pvc branda ve mika, Maltepe gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.