TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü Tente Kolay Kullanımı, Hafif Ve Ekonomik Olması Ile Vazgeçilmez Tente Modellerimiz Arasındadır.

Estetik amaçlı balkon ve pencere üstlerine uygulanan bu model. körüklü tente olarak adlandırılmaktadır. Diğer modellere göre katlanır perde kenarları kapalı olmaktadır. Bundan dolayı yanlardan gelen güneş ışınlarını engellemede daha faydalı bir modeldir. 2004 yılından günümüze kadar faaliyetlerini sürdüren ve hala sürdürmekte olan firmamız tentenin pek çok çeşidiyle hizmet vermektedir.
Körüklü tenteler çeşitleri körükleri sayesinde güneşin yandan girmesini engellemektedir. İsteğe göre ayarlanabilen tente modelleridir. Mekanizmasında hareketli bir parçası vardır. İpli ve motorlu sisteme sahip bu tenteler güneşi engellemenin yanı sıra görsel amaçlı da kullanılmaktadır. Mekanlarınıza, pencere ve balkonlarınıza renk katan katlanır tentenin kullanımı oldukça basittir. 1 metreden 7 metreye kadar tek parçaları üretilebilen körük sistemi sayesinde katlanır mekanizmaya sahiptir. Katlanır yapısı sayesinde kullanım kolaylığına sahiptir ve bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sistem manuel mekanizmaya sahiptir ve kullanımda herhangi bir problem yaratmaz. Bu da perdeyi tek bir hareketle açıp kapatabilmeye olanak tanır. Yapılı katlanır yapısı sayesinde kullanımı kolaydır.

Körüklü Tente Fiyatları


Körüklü tente fiyatları diğer modellere göre daha uygun olan bu tente modeli yapısı ile sektördeki en popüler tenteler arasında yer almaktadır. Katlanır körüklü tente modelleri ile dış mekanları kapatabilir; bahçe ve balkon gibi açık alanlarınızı mevsimsel dış mekanlardan koruyabilirsiniz. Yağan yağmur, kış mevsimi, dış faktörler gibi nedenlerden dolayı her mevsimde doğal etkilerinin mekanınıza zarar vermesini engeller. Ayrıca bu ürün modelleri sayesinde görsel alanınızı koruyabilir, konforlu ve dekoratif ortamlar oluşturabilirsiniz. Tuzla körüklü tente denilince akla ilk gelen firma olan Tenteplus, Tuzla ve çevresinde, Tuzla’nın her mahallesine hizmet vermektedir. Detaylı bilgiler ve ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Körüklü Tente Özellikleri

Körüklü tente kolay kullanımı,hafif ve ekonomik olması ile vazgeçilmez tente modellerimiz arasındadır.
Körüklü tente modelimiz yanlardan gelen güneşi kapatması mekanın havasını değiştirecektir.
 

  1. Cephede max. 450 cm uzunluk,max. 100 cm açılım.
  2. İsteğe bağlı alüminyum veya çelikten yapılmış konstrüksiyon.
  3. İp mekanizmalı 5 yıl garantilidir, %100 akrilik kumaş.
  4. Max. 3 saniyede açılıp kapanabilmektedir.

 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.