TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Şemsiye

Şemsiye

Tenteplus yıllardır sektöre sağladığı katkılar ve müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler ile tente üretimi, şemsiye üretimi gibi alanlarda oldukça hız kazanmış tecrübeli bir firmadır. Tenteler hayatımızın pek çok alanında karşımıza çıkmakta olup gözden kaçırsak bile hayatımızın her alanında bulunmaktadırlar.

Tenteplus tente üretmenin yanı sıra; tente montaj, tente tamiri ve tente kumaş değişimi gibi hizmetler de sağlamaktadır. Özellikle plaj, bahçe ve cami gibi alanlarda kullanılan şemsiye çeşitleri oldukça yaygın kullanılmakta ve tercih edilmektedirler.
Güneşin zararlı ışınları insan sağlığına büyük zararlar verebilmektedir. Bu zarardan korunmak için özellikle yazın plajlarda plaj şemsiyesi kullanılır. Açık alanlarda konfor sağlamak için bahçe şemsiyesi gibi ürünlerin satışı gerçekleşmektedir.
 

Şemsiye Çeşitleri ve Fiyatları

 

Şemsiye Tuzla alanında ve civarında hizmet veren Tenteplus; bahçe, plaj ve cafelerde sıklıkla kullanılan şemsiye imalatını gerçekleştirmektedir. Ağırlıklı olarak tente üretim, montaj gerçekleştiren firmamız; şemsiye alanında cam önü, bahçe, plaj, cafe şemsiyesi ve restoran şemsiyesi gibi mekanlar için şemsiyesi üretmektedir. Aynı zamanda cami gibi geniş alanlara sahip yerler için cami şemsiyesi üretimi de gerçekleştirilmektedir.
Şemsiye üretimi yanı sıra tente tamiri, tente kumaş değişim, tente aksesuarları alanında hizmet vermektedir. Tenteplus kaliteli ürünleri ve uzun ömürlü kullanıma sahip kumaşları ile hizmet vermekte olup İstanbul Tuzla çevresinde hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak 2004 yılından bu yana üreten firma; müşteri memnuniyetini önemsemekte ve bu alanda çalışmalar yürütmektedir.
Şemsiye fiyatları şemsiyenin türüne ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat vermek elbet mümkün değildir. Şemsiye boyutu ve kumaşı gibi etkenler fiyat üzerinde etkili olur. Fiyat araştırması için Tenteplus web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Whatsapp iletişim hattından yetkililere ulaşabilirsiniz.
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.