TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Aydınlı Tente Branda

Aydınlı tente branda firması olarak; Klasik mafsallı tenteÇift açılır tenteKörüklü tenteSabit tenteWintent tenteKasetli tentePergola tenteFabrika brandalarıGemi brandaları180 gr pilsa brandaTurnike brandalarıŞemsiye, Kış bahçesi, Şeffaf kaplama, Karpuz tente, özel uygulamalar üretim ve montajı, bunların yanı sıra; Tente Branda Aksesuarları satmakta, Tente tamiri ve Tente kumaş değişimi hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Aydınlı ve çevre bölgelerde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştirmiş olup sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2014 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Aydınlı tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.

Tente plus tente branda olarak Aydınlı Tente ve tente tamiri denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında olup, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize en hızlı sürede sunmaktır.
 

Aydınlı Tente Firmaları


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Aydınlı tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Aydınlı avrupa akrilik kumaş ve Aydınlı blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Aydınlı bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları 


Aydınlı tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Aydınlı 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir.
Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar.
Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur.
Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Aydınlı fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Aydınlı gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Aydınlı şeffaf pvc branda ve mika ve Aydınlı şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Aydınlı kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Aydınlı şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.  

Aydınlı Tente Fiyatları

Aydınlı tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Aydınlıda tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Aydınlı pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Aydınlı tente branda, Aydınlı Tente tamiri, Aydınlı kış bahçesi, Aydınlı tente firmaları, Aydınlı tente fiyatları, Aydınlı tente çeşitleri, Aydınlı klasik mafsallı tente, Aydınlı körüklü tente, Aydınlı sabit kontrüksuyonlu tente, Aydınlı vintent tente, Aydınlı t-win tente, Aydınlı pencere tentesi, Aydınlı balkon tentesi, Aydınlı halk tipi tente, Aydınlı 2. el tenteler, Aydınlı şemsiye, Aydınlı tente kumaş değişimi, Aydınlı fermuarlı branda, Aydınlı kış bahçesi, Aydınlı avrupa akrilik kumaş, Aydınlı pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Aydınlı şeffaf branda, Aydınlı mika, Aydınlı blackout kumaş, Aydınlı şeffaf pvc branda ve mika, Aydınlı gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.