TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Pergola Tente

Pergola Tente

Tuzla pergola tente alanında hizmet veren firmamız pek çok farklı modelle karşımıza çıkmaktadır. Pergola kelimesine kökenine göre baktığımızda Latince kökenli bir kelime olarak karşımıza çıkar. Pergola, açık olan kısımların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tente çeşitidir.
Yapım ve imalat aşamasında birden fazla çeşitli malzemeler kullanılmaktadır.

Kullanılacağı bölgenin mevsimsel ve iklim koşullarına uygun; korozyon dağılımları hesaplanıp kaldırılacak yüke göre belirlenen malzemelerle üretilmektedir. Pergola sistemi de yapılacağı alanın modeline ve kromatik özelliklerine göre tasarlanmalıdır. Ahşap veya alüminyum gibi malzemelerle yapılmaktadır. Ancak alüminyum malzemelerle yapılan katlanır modeller uzun olmaları nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.

Tuzla otomatik raylı tente, otomatik bahçe tentesi, motorlu tente ve ışıklı tente gibi modellere sahiptir. Ayrıca çiftli pergola sistemleri rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu sistemler verandalar, kahvaltı salonları, kantinler, motorlu kış bahçesi, restoran ve restoranlar gibi çeşitli mekanlarda, yaz veya kış aylarında, açık bahçeler, yüzme havuzları ve daha birçok yerde tercih edilebilmekte ve bunların üstü alan isteğe göre açılıp kapatılabilirdir.
 

Pergola Tente Fiyatları ve Modelleri


Farklı renk ve desenlerde aydınlatma imkânı ile görsel zenginlik sunmakta olan pergola tente fiyatları firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca pergola tente tamiri ve raylı tente tamiri gibi bakım hizmetleri de sunmaktadır. Özel sistemi ile uzaktan kumanda ile kolaylıkla çalışır. Kolay açılır özelliği ile temizliği ve bakımı kolaydır ayrıca ortamdaki ısı yalıtımının dengelenmesinde yardımcı olur.

Her türlü olumsuz hava koşullarına karşı açık alanların kullanımına olanak tanır. Firmamız ağırlıklı olarak somfy motorlu tente, becker motorlu tente, mosel motorlu tente sistemleri alanında hizmet vermektedir.
 
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.