TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Bayramoğlu Tente Branda

Bayramoğlu tente branda hizmeti ile 2004 yılından beri üretim yapan Tenteplus Branda Tetne Sistemleri, kurulduğu günden bu yana en kaliteli ürünleri üretme prensibi ile son derece sağlam ve kullanışlı tente modelleri üretmekte olan bir firmadır.
Tenteler aslında günlük yaşamın bir parçasıdır. Özellikle ürün depolamada, taşımada, pazarlarda ve daha pek çok yerde tente kullanımı görmek mümkündür.

Ağırlıklı olarak Bayramoğlu bölgesinde hizmet veren firma Bayramoğlu tente tamiri, Bayramoğlu kış bahçesi, Bayramoğlu körüklü tente, Bayramoğlu sabit kontrüksuyonlu tente, Bayramoğlu mafsallı tente, Bayramoğlu vintent tente, Bayramoğlu t-win tente, Bayramoğlu pencere tentesi, Bayramoğlu balkon tentesi, Bayramoğlu halk tipi tente gibi daha pek çok hizmet vermektedir.
Bayramoğlu bölgesinde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştiren Tenteplus Branda Tente Sistemleri, sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2004 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Bayramoğlu tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.
 

Tente Nedir ve Ne İşe Yarar


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Bayramoğlu tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Bayramoğlu avrupa akrilik kumaş ve Bayramoğlu blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Bayramoğlu bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Kullanım Alanları ve Çeşitleri


Bayramoğlu tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Bayramoğlu 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir. Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar. Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Bayramoğlu fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Bayramoğlu gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Bayramoğlu şeffaf pvc branda ve mika ve Bayramoğlu şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Bayramoğlu kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Bayramoğlu şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.
 

Bayramoğlu Tente Fiyatları

Bayramoğlu tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Bayramoğlunda tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Bayramoğlu mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Bayramoğlu pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Bayramoğlu tente branda, Bayramoğlu Tente tamiri, Bayramoğlu kış bahçesi, Bayramoğlu tente firmaları, Bayramoğlu tente fiyatları, Bayramoğlu tente çeşitleri, Bayramoğlu klasik mafsallı tente, Bayramoğlu körüklü tente, Bayramoğlu sabit kontrüksuyonlu tente, Bayramoğlu vintent tente, Bayramoğlu t-win tente, Bayramoğlu pencere tentesi, Bayramoğlu balkon tentesi, Bayramoğlu halk tipi tente, Bayramoğlu 2. el tenteler, Bayramoğlu şemsiye, Bayramoğlu tente kumaş değişimi, Bayramoğlu fermuarlı branda, Bayramoğlu kış bahçesi, Bayramoğlu avrupa akrilik kumaş, Bayramoğlu pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Bayramoğlu şeffaf branda, Bayramoğlu mika, Bayramoğlu blackout kumaş, Bayramoğlu şeffaf pvc branda ve mika, Bayramoğlu gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.