TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

TENTEPLUS TENTE BRANDA SİSTEMLERİ

2010 yılında Tuzla'da tente & branda imalatı üzerine kurulan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.
Firmamız Tente ve branda sektörünün en iyileri arasında yer almaktadır.Tente ve branda sektöründe kendini geliştirmeyi görev edinmiş olan firmamız her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini eklemektedir.

Gemi brandaları ile başlayan serüvenimiz 2009 yılında tente ve branda sistemleri ile kendimizi geliştirmeye ve daha ileriye taşımaya devam ederek yaptığımız yatırımlarla sektörün en çok beğenilen firmaları arasında yerimizi aldık.
Öncelik olarak kalite ve sağlamlığı kendimize prensip edindik bunu başardığımızda müşterilerimizin sevgi ve saygısını kazanacağımızı biliyorduk çünkü bu yolda büyük başarılara imza attık.

Üretim ve montajını yaptğımız; klasik tente, mafsallı tente, körüklü tente, kasetli tente, wintent tente, t-win tente, t-model tente, çift açılım tente, sabit ve dekor tente, gemi ve yat brandaları ile ebatlı pilsa,1100 denye branda, tentelik kumaşlarla sektörde adımızdan sıkça söz ettirdik.

Günümüzde özellikle Tuza ve diğer bölgelerde 1500 den fazla ev ve işyerine yapmış olduğumuz tentelerle Tuzla'yı kendimize vitrin haline getirdik.

Bu yolda yetiştirdiğimiz ustalarla bilgimizi gelecek kuşaklara aktarmaya karalıyız, bir tenteyi yaparken uzun ömürlü olmasına çok dikkat ederiz.
Vermiş olduğumuz garantiyle işimizi gönül rahatlığıyla teslim ederiz.
Son olarak siz değerli müşterilerimizden ricamız bir tente'yi satın alırken sadece fiyatı değil,
kaliteye de önem vermenizdir, böyle olursa tenteyi uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.