TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Darıca Tente Branda

Darıca tente branda hizmeti ile 2004 yılından beri üretim yapan Tenteplus Branda Tetne Sistemleri, kurulduğu günden bu yana en kaliteli ürünleri üretme prensibi ile son derece sağlam ve kullanışlı tente modelleri üretmekte olan bir firmadır.
Tenteler aslında günlük yaşamın bir parçasıdır. Özellikle ürün depolamada, taşımada, pazarlarda ve daha pek çok yerde tente kullanımı görmek mümkündür.

Ağırlıklı olarak Darıca bölgesinde hizmet veren firma Darıca tente tamiri, Darıca kış bahçesi, Darıca körüklü tente, Darıca sabit kontrüksuyonlu tente, Darıca mafsallı tente, Darıca vintent tente, Darıca t-win tente, Darıca pencere tentesi, Darıca balkon tentesi, Darıca halk tipi tente gibi daha pek çok hizmet vermektedir.
Darıca bölgesinde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştiren Tenteplus Branda Tente Sistemleri, sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2004 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Darıca tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.
 

Tente Nedir ve Ne İşe Yarar


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Darıca tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Darıca avrupa akrilik kumaş ve Darıca blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Darıca bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Kullanım Alanları ve Çeşitleri


Darıca tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Darıca 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir. Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar. Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Darıca fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Darıca gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Darıca şeffaf pvc branda ve mika ve Darıca şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Darıca kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Darıca şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.
 

Darıca Tente Fiyatları

Darıca tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Darıca’da tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Darıca  mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Darıca pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Darıca tente branda, Darıca Tente tamiri, Darıca kış bahçesi, Darıca tente firmaları, Darıca tente fiyatları, Darıca tente çeşitleri, Darıca klasik mafsallı tente, Darıca körüklü tente, Darıca sabit kontrüksuyonlu tente, Darıca vintent tente, Darıca t-win tente, Darıca pencere tentesi, Darıca balkon tentesi, Darıca halk tipi tente, Darıca 2. el tenteler, Darıca şemsiye, Darıca tente kumaş değişimi, Darıca fermuarlı branda, Darıca kış bahçesi, Darıca avrupa akrilik kumaş, Darıca pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Darıca şeffaf branda, Darıca mika, Darıca blackout kumaş, Darıca şeffaf pvc branda ve mika, Darıca gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.