TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.

Tente Tamiri

Tente üretimi ve satışı dışında kumaş değişimi ve tente tamiri hizmeti de veren Tenteplus ile Tuzla çevresindeki tente tamiri işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Tentelerin pek çok çeşidi vardır. Tente üretimi ve tamiri konusunda yılların getirdiği tecrübe ile işlerini incelik ve ustalıkla yapan çalışanlar sayesinde ister otomatik tente tamiri ister mafsallı tente tamiri olsun tüm tamir tente tamir işlemleri ustalıkla gerçekleştirilmektedir.

Tenteler günlük yaşamda aslında oldukça sık karşılaşılan araçlardan biridir. Gıdaları, hayvanları ve fabrika makineleri gibi çeşitli şeyleri korumak amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda tekne, yat, gemi ve kamyon gibi araçlarda da oldukça sık kullanılmaktadır. Sadece ürünleri korumak için değil aynı zamanda açık mekanlar için de tercih edilmektedir. Örneğin kötü hava koşullarından ve içerisinde barındırdığı eşyaları korumak amacıyla; kış bahçelerinde veya kafe, restoran gibi alanlarda da oldukça sık kullanılmaktadırlar.
 

Tente Tamiri Nasıl Yapılır


Otomatik tente, sabit tente veya manuel tentelerde meydana gelen herhangi bir tente arızasında tente tamircisi bulmak oldukça zor olabilir. Tenteplus tente tamir hizmetiyle birlikte arızalanan tentelerin tamiri hemen gerçekleştirilmekte ve tenteler eski haline getirilmektedir.
Tente tamir nasıl yapılır sorusuna cevaben, tentenin türüne ve arızanın nedenine bağlı olarak tamir süreleri ve uygulanan yöntemler değişiklik gösterir. Tenteler, özellikle açılır kapanabilir yapıda olanlar, çoğu restoran ve kafede kullanılmaktadır. Tütün ürünleri tüketilen bir restoran veya kafe ortamında çoğu zaman üstten bir tavan gibi açılan tenteler arıza yaptığında bu hem müşteriler hem de kafe veya restoran sahipleri için olumsuz sonuçlar doğurur. Yağmurlu veya rüzgârlı havalarda her iki taraf bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Özellikle otomatik tenteler bozulduğunda yapılması gereken ilk şey şunlardır:
  1. Otomatik tentelere el ile müdahale edilmemeli, herhangi bir şekilde mekanik aksamları zorlayacak eylemler gerçekleştirilmemelidir.
  2. Tenteye bağlı elektrik deaktive edilmeli ve hemen bir tente tamircisi çağırılmalıdır.
Motorlu tenteler, mekanik yapıları nedeniyle oldukça hassas olabilmektedirler. Bu nedenle uzun kullanım için darbe, zorlama veya el ile müdahaleden kaçınılmalıdır.
 

Tente Tamir Fiyatları

Tente tamir fiyatları sıklıkla merak konusu olmaktadır. Tenteplus Tente tamiri İstanbul civarında hizmet veren uygun fiyatlarla profesyonel tente tamir hizmeti alınabilmektedir. Tamir fiyatları tente türüne ve arıza nedenine göre değişiklik gösterir. Temelde üç çeşide ayrılan tenteler şunlardır:
  1. Otomatik tente
  2. Sabit tente
  3. Manuel tente
Otomatik tenteler mekanik yapıya sahip olduğu için parça değişimi gibi durumlar gerekli görüldüğünde fiyatta artışlar yaşanabilmektedir. Özellikle tente motorunda meydana gelen hasarlar ve arızalarda fiyat motorun durumuna göre belirlenmektedir. Sabit tentelerde tentenin yerinden çıkması veya gevşemesi gibi durumlarda gerekli müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Manuel tentelerde ise menteşelerde veya tentenin açılıp kapanmasını sağlayan manuel aksamda meydana gelen arızalar olabilmektedir. Durum analizi yapıldıktan sonra gerçekleştirilmekte ve fiyatlar da bu etkenlere göre belirlenmektedir.

 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.