TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Tente & Branda Aksesuarları

Tente & Branda Aksesuarları

Brandaların çeşitli modelleri ve kumaş çeşitleri olduğu gibi Alüminyum Tente Ön Profili gibi pek çok tente aksesuarları da mevcuttur. Tenteler ahır, çiftlik, gemi, yat, kamyon, fabrika ve pazarlarda kullanıldığı gibi pek çok kafe ve restoranda da kullanılmaktadır. Özellikle restoran ve kafelerde, bu mekanların konseptine uygun aksesuarlar kullanmaktadır. Görünümü zenginleştirmek için bu aksesuarlardan faydalanmak oldukça sıklıkla tercih edilmektedir.

Tenteplus Branda Tente Sistemleri, Tuzla ve çevresinde tente ve branda hizmeti veren bir şirkettir. Bu şirket 2004 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedie. Özellikle kalite ile sağlamlığa önem vermektedir. Tentenin tamiri, tente değişimi, tente montajı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ancak tente branda aksesuarları alanında da oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir.
 

Tente Branda Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları


Aksesuarlarının 40mm X 40mm boyalı demir profil ve 70mm ve 76mm tente borusu gibi çeşitleri vardır. Ancak bunlardan en yaygın kullanılanları ön profillerdir. Bu aksesuarlar Körüklü Tente Plastik Makara Takımları ve Tente Kol Takımları gibi işlevsel alet takımlarını da içermektedir. Hepsinin üretimi gerçekleştirilmektedir. Kolay kullanım ve estetik bir araya geldiğinde tenteler oldukça şık bir görünüm oluşmasına katkı sağlarlar.

Tente branda aksesuarları hizmeti sunan Tenteplus; Tente üretiminin yanında ihtiyaç duyulan yedek parça ve onarımlarının tedarikini sağlanmaktadır. Bunun yanında tente aksesuarları tedariki de mevcuttur. Körüklü Tente 15mm X 25mm Kutu Profil gibi pek çok çeşide sahip olan tente aksesuarlarının fiyatları da oldukça merak konusudur.

Tente aksesuar fiyatları, aksesuarın boyutuna ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 70mm ve 76 mm tente borularının arasında fiyat farkı olmaktadır. Ancak tente kol takımları ile plastik makara takımları arasında da fiyat farkı mevcuttur.
Her ürün çeşidinde olduğu gibi tente aksesuarları için de sabit fiyat vermek mümkün değildir. Tente aksesuarları, alüminyum tente ön profilleri ve makara takımları gibi çeşitlerine ayrılır. Buna bağlı olarak ebatlarına ve sayısına göre değişiklik gösterir.
Tente tamiri, tente montajı, tente kumaş değişimi ve tente aksesuarları hakkında detaylı bilgi için Whataspp iletişim hattından ulaşabilirsiniz.
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.