TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Tente Kumaş Değişimi

Tente Kumaş Değişimi

Tenteplus Branda Tente Sistemler tente tamiri ve satışı gibi Avrupa acrilik tente kumaş değişimi, ithal akrilik tente kumaş değişimi gibi işlemler gerçekleştirmektedir. 2004 yılından bu yana Tuzla ve çevresinde tente alanında hizmet veren firma; kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tüm işlemlerini buna göre yapmaktadır. Hiçbir zaman elindekilerle yetinmemekte ve daha fazlası için kendini geliştirmektedir.

Tenteler pek çok alanda koruma sağlayan yegâne araçlardır. Günlük yaşamda özellikle kafe ve restoranlarda kullanılan bu araçlar aynı zamanda gıdaların korunmasında, mekanik yapılara sahip aletlerin korunmasında ve çeşitli nakliyat alanlarında da kullanılmaktadırlar.
 

Tente Kumaşı Nasıl Değiştirilir


Tente kumaş sistemlerinde kullanılan kumaşlar çeşitli özelliklere sahiptirler. Mafsallı tente kumaş değişimi, körüklü tente kumaş değişimi, kasetli tente kumaş değişimi, sabit tente kumaş değişimi gibi pek çok kumaş değişimi sağlanmaktadır. Tente kumaş değiştirme işlemleri için öncelikle kumaş çeşitlerini bilmek gerekir. Su geçirmez tente kumaş değişimi ve acrilla tente kumaşı gibi pek çok kumaş çeşidi mevcuttur. Bu kumaş çeşidi bilmek kumaş değişim sürecini hızlandırmaktadır.
Tente kumaşı değiştirmek için Tenteplus Branda Tente Sistemleri, kalite standardına uygun olarak hizmet vermektedir. Kötü hava koşullarından zarar gören tente kumaşlarının değiştirilmesine yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda pek çok tente kumaşı gibi tüm sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. Tüm Tuzla bölgesine ve mahallelerde hizmet verilmektedir. Breza tente kumaş değişimi, recasens tente kumaş değişimi, solmaz kumaş değişimi, İspanyol tente kumaş değişimi gibi pek çok kumaş değişimi sağlanmaktadır.

Tente Kumaş Çeşitleri


Tenteplus Branda Tente Sistemeleri çatısı altında üretilen pek çok kumaş çeşidi mevcuttur. Su geçirmez kumaşlardan acrilla kumaşlara; breza tente kumaşlardan recasens tente kumaşlarına kadar çeşitli kumaş değişimleri yapan firmamızın diğer değişim sağladığı kumaş çeşitleri şunlardır:
Mafsallı tente kumaş değişimi,
  1. Körüklü tente kumaş değişimi,
  2. Kasetli tente kumaş değişimi,
  3. Sabit tente kumaş değişimi,
  4. Docril tente kumaşı,
  5. Dickson tente kumaşı,
  6. Sattler tente kumaşı
Özellikle işletme sahiplerince daha uzun süre kullanılabilirlik ve işlevsellik sağlayan Avrupa su geçirmez akrilik tente kumaşlarını mutlaka kullanılmalıdır. İş yeri veya tente yerleştirilecek alan yüksek güneş ışınlarına maruz kalıyorsa bu tip ürünler tavsiye edilebilir. Bu kumaşlar garantili olup yüksek kaliteye sahiptir. Ortalama seviyelerde işletme için ev tipi akrilik kumaş kullanmak da tavsiye edilmektedir. Tenteplus her kumaş alanında olduğu gibi özellikle su geçirmez akrilik kumaşlarda uzmanlaşmıştır. İyi ürünleri üretip satışlarını gerçekleştirmektedir. Güneşe az maruz kalan alanlarda kullanılabilen ekonomik PVC branda kumaşı tercih edilmektedir.

Tente Kumaş Değişim Fiyatları


Tente kumaşı değişim fiyatları söz konusu olduğunda net bir fiyat vermek zordur. Bunun nedeni ise değişecek tente kumaşı, boyutu, tente türü gibi faktörlerin fiyat üzerinde etkili olmasıdır. Bu noktada kumaş seçimi büyük önem taşımaktadır. Kumaş değişimi için keşfe gelen firmamız öncelikle tente kollarını tamamen açarak ölçümleri gerçekleştirmektedir. Sonrasında kumaş seçimi yapılmaktadır. Alınan ölçülere uygun şekilde kumaş dikimi gerçekleşmektedir. Kumaşlar istenilen renk, desen, şekil ve boyuta göre dikilebilmektedir. Sıra montaja geldiğinde bu kısım aslında tente değişiminin en basit kısmıdır. Tenteyi yerine sabitlemek oldukça kolay bir işlemdir.
Tente kumaş değişim süresi istenilen kumaşa, renk ve desene; boyuta ve diğer etkenlere bağlıdır. Tente değişimi için yapılan işlemlerin çoğu fabrikada gerçekleşmektedir. Tente modelleri, fiyatları ve daha çok ayrıntı hakkında bilgi almak için Whatsapp iletişim hattından firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.