TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Kocaeli Tente Branda

Kocaeli Tente Branda

Kocaeli tente branda firması olarak Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe ve Körfez ilçelerinde

Klasik mafsallı tente, Çift açılır tente, Körüklü tente, Sabit tente, Wintent tente, Kasetli tente, Pergola tente, Fabrika brandaları, Gemi brandaları, 180 gr pilsa branda, Turnike brandaları, Şemsiye, Kış bahçesi, Şeffaf kaplama, Karpuz tente, özel uygulamalar, Şemsiye üretim ve montajı, bunların yanı sıra; Tente & Branda Aksesuarları satmakta, Tente tamiri ve Tente kumaş değişimi hizmeti vermekteyiz.

Firmamız Kocaeli ve çevre bölgelerde 1500’e yakın çalışmalar gerçekleştirmiş olup sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle 2014 yılından beri üreten bir firmadır.
Satışların yanı sıra Kocaeli tente kumaş değişimi alanlarında da hizmet vermektedir.

Tente plus tente branda olarak kocaeli Tente ve tente tamiri denildiğinde ilk akla gelen firmaların başındayız, üretici ve imalatçı olmamız bakımından hedefimiz kaliteyi en uygun fiyatla siz müşterilerimize sunmak kocaeli'te yaptığımız tentelerin başında gelmektedir.
 

Kocaeli Tente Firmaları


Güvenilirliği ve kalitesiyle en iyi Kocaeli tente firmaları arasında yer alan Tenteplus; pek çok tente çeşidine sahiptir. Tenteler genel olarak ürünlerin ve gıdaların korunmasında kullanılan özel araçlardır. Pazar yerlerinde, kafelerde, ahırlarda, çiftliklerde ve seralarda ağırlıklı olarak kullanılan tenteler; amaçlarına göre gramajlara ayrılmakta ve istenilen ebatta üretime geçirilmektedir. Tente ürünü ya da malzemeyi hem güneşten hem de olumsuz hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Ürünlerin güneşten dolayı bozulmasını engellerken makine, fabrika ürünleri gibi araçları da olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra kamyon ve gemi gibi taşıma alanlarında da kullanılmaktadırlar.

Tente kumaşı konusunda da faaliyetlerini sürdüren Tenteplus Branda Tende Sistemleri; Kocaeli avrupa akrilik kumaş ve Kocaeli blackout kumaş gibi farklı kumaşlarla da üretim gerçekleştirmektedir. Kocaeli bölgesi adeta Tenteplus vitrini gibidir. Bu bölgede gidilen her mekanda Tenteplus izleri görmek mümkündür.
Tenteler aslında sürekli göz önünde olan malzemelerdir. Kış bahçelerinde, sokak kenarlarındaki küçük lokantalarda, deniz kenarında satış yapan esnafların küçük lokantalarında, balıkçı teknelerinde, gemilerde, yatlarda, ahırlarda, çiftliklerde, yoldan geçen kamyonlarda, ve ürün depolanan pek çok yerde tentelere rastlamak mümkündür.

 

Tente Çeşitleri ve Kullanım Alanları 


Kocaeli tente çeşitleri oldukça zengin içerik yelpazesinden oluşmaktadır. Kocaeli 2. el tenteler konusunda da hizmet veren Tenteplus, en kaliteli malzemelerden tente üretmektedir. Tentelerin pek çok kullanım alanı vardır. Sürekli göz önünde olan yerlerde bile sıklıkla tente kullanılır. Ancak bu durumda rastlansa da insanlar buna çoğu zaman dikkat etmemektedir. Özellikle açık alanların korunmasında çok terci edilen modellerdir.
Bunun yanı sıra mekanik aksamları suya karşı duyarlı olan makine benzeri aletlerde; çoğu serada ve gıda korunmasında sıklıkla kullanılırlar.
Bazen tüm bu alanlar dışında da farklı amaçlarla alternatif kullanımlara rastlamak mümkündür.

Tentelerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar mevcuttur. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:
  1. Serada yetişen ürünleri aşırı güneşten korumak için sera tenteleri
  2. Dış mekandan iç mekana geçişi kolaylaştırmak adına tenteli yapılarda geçiş kolaylığı sağlamak için Kocaeli fermuarlı branda
  3. Gemi ve yatlarda olumsuz hava şartlarından korunmak ve aynı zamanda güverteyi korumak amaçlı Kocaeli gemi ve yat brandaları
  4. İçi gözüken yapısıyla Kocaeli şeffaf pvc branda ve mika ve Kocaeli şeffaf branda
  5. Kamyon ve benzeri araçlarda kullanılmak üzere üretilen 1100 denye branda
  6. Bahçeli mekanları kışın korumak adına Kocaeli kış bahçesi brandaları
  7. Güneşin zararlı etkenlerinden, özellikle pazar mallarını korumak amacıyla üretilen Kocaeli şemsiye gibi kullanım alanlarına sahip pek çok branda çeşidi mevcuttur.  

Kocaeli Tente Fiyatları

Kocaeli tente fiyatları açısından özellikle toplu alımlarda uygun fiyat politikası izleyen Tenteplus; ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına bakılacak olduğunda aslında oldukça uygun fiyatlar sunar. Kocaelide tente ve branda hizmeti sunan Tenteplus, motorlu tente, tente kumaş değişimi, kamyon, gemi ve fabrika gibi branda çeşitlerini uygun fiyatlara kullanıcıya sumaktadır.
Tenteplus aynı zamanda ebatlara göre ebatlı pilsa ve Kocaeli mika ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Kocaeli pilsa, tente ve branda gibi hizmetler sunar. Kurulduğu günden bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Tenteplus ürünlerinin detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Aynı zamanda daha fazla detay için Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: Kocaeli tente branda, Kocaeli Tente tamiri, Kocaeli kış bahçesi, Kocaeli tente firmaları, Kocaeli tente fiyatları, Kocaeli tente çeşitleri, Kocaeli klasik mafsallı tente, Kocaeli körüklü tente, Kocaeli sabit kontrüksuyonlu tente, Kocaeli vintent tente, Kocaeli t-win tente, Kocaeli pencere tentesi, Kocaeli balkon tentesi, Kocaeli halk tipi tente, Kocaeli 2. el tenteler, Kocaeli şemsiye, Kocaeli tente kumaş değişimi, Kocaeli fermuarlı branda, Kocaeli kış bahçesi, Kocaeli avrupa akrilik kumaş, Kocaeli pilsa - ebatlı pilsa-1100 denye branda, Kocaeli şeffaf branda, Kocaeli mika, Kocaeli blackout kumaş, Kocaeli şeffaf pvc branda ve mika, Kocaeli gemi ve yat brandaları

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.