TbüdTente Plus Branda, Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Üyesidir.
Klasik Mafsallı Tente

Klasik Mafsallı Tente

Klasik Mafsallı tente, Tenteplus Branda Tente Sistemleri tarafından oldukça fazla sayıda üretilen bir tente çeşitidir. Bu ürün bir dirsek gibi hareket eden kollarının dışa doğru düzelerek açılması olduğundan dolayı mafsallı tente adını almıştır.

Tente, yüksek kaliteli hammaddelerden yapılmış şık tasarımı ile müşterilerin dikkatini çeker. Firmamız, tente sektöründe yıllardır, birçok çeşit tente üretmiş olup, ayrıca manuel ve sabit tenteden otomatik tente modellerine kadar birçok tente çeşidini satışa sunmaktadır. Tente plus olarak yılların verdiği tecrübeye bağlı olarak müşteri güveni sayesinde sektörde büyük başarılara imza attık.

Tente ve branda sektöründe kaliteli mafsallı tente çeşitleri gibi ürünleri müşterilerimize uygun fiyat ve kaliteli ürünler olarak sunduğumuz için yıllardır en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Üretilen ürünlerde özellikle hava koşullarını dikkate alarak sürdürülebilirdir. Uzun ömürlü malzemeler kullanılmıştır. Fabrikamızda imal ettiğimiz tenteler bu kötü hava koşullarını ve mevsim değişikliklerini ihmal etmeden sizleri bir çatı gibi koruyan, piyasaya sunulan kaliteli ürünlerdir. Müşteri memnuniyeti Tenteplus için sadece satış aşamasında ve ürün montajıyla sınırlı kalmamaktır. Firmamız montaj sonrasında oluşabilecek arıza ve benzeri durumlarda da her zaman yardıma hazırdır. Ürünlerimiz garantilidir ve kurulum sonrası herhangi bir sorun yaşarsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Masfallı Tente Fiyatları


Masfallı tente fiyatları piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Genellikle elle açılır tente ve otomatik mafsallı tente üretimiyle kurulumunu gerçekleştiren firmamız; aynı zamanda bakım ve onarım gibi işlemler de yapmaktadır. 2. el mafsallı tente konusunda da satışları gerçekleştiren firmamız kalitesi; güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ile bir numaralı Tuzla mafsallı tente firması olmayı başarmıştır. Bununla birlikte garantili ürünlerle satış yapmakta ve herhangi bir arıza veya çeşitli sorunlarda yardımınıza koşmaktadır. Masfallı tente, otomatik tente ve körüklü tente gibi pek çok alanda hizmet veren firmamız; yıllardır edindiği tecrübe sayesinde müşteri memnuniyeti konusunda bir numara olmayı başarmıştır.
 

Talep / İletişim Formu

Aşağıdaki Talep / İletişim Formunu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.